Blog

Anaokulu İngilizce Eğitimi


Anaokulu İngilizce Eğitimi

Etkin İngilizceÇocukların küçük yaşlarda yeni bir dil öğrenme yetenekleri yetişkinlere göre, çok daha yüksektir. Özellikle okul öncesi eğitimde, ikinci bir dilin programda yer alması çocuğun hem dil hem de zihinsel gelişiminde çok büyük yarar sağlamaktadır. Bu nedenle programımızda İngilizce önemli bir yer tutmaktadır. İngilizce Türkçe paralel eğitim yapılmaktadır. Anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz okulumuzda full-time çalışmaktadır.

makale devamı


ÇOCUKLAR BİR KAÇ DİL ÖĞRENEBİLİR Mİ?


ÇOCUKLAR BİR KAÇ DİL ÖĞRENEBİLİR Mİ?

Her çocuk 5 yaşına kadar birkaç yabancı dili aynı zamanda çok zorlanmadan öğrenebilir. Daha sonraki yıllar, üzerine düşülürse mükemmelleşmesine ve dilde derinleşmesine yol açacaktır. Yabancı dilin temellerinin önceden ve sağlam atılması sonraki yıllarda karşılaşılacak zorlukları kolayca halletmesine vesile olacak ve sizin çocuğunuz başkalarının çocukları gibi yabancı dil kâbusları görmeyecektir.

makale devamı


HIZLI İNGİLİZCENİN ADI PARROT ENGLISH


HIZLI İNGİLİZCENİN ADI PARROT ENGLISH

1.Papağan metodu nerdeyse özel İngilizce kursu alırmışçasına kullanılabilmekte ve kıyas edildiğinde geleceğe yatırım yapmak için uygun fiyatlarda hizmetinize sunulmaktadır.

2.Okul ve kurslarda gramer ağırlıklı dersler verildiği ve bu nedenle de İngilizce konuşmanın zorlaştığı herkesçe bilinen bir tecrübedir. Papağan metodu gramer konularına hiç girmeden, çok kullanılan yapıları öğretmektedir.

3. Papağan metodu Seti zaman, para ve hedefe ulaşma bakımından çok daha avantajlı bir settir.

makale devamı


BİLİNÇALTININ KODLANMASI GEREKİYOR


BİLİNÇALTININ KODLANMASI GEREKİYOR

İngilizce eğitimci yazar A. Nejat Alperen, bilinçaltı uyku metodu ile gramer çalışmadan rahatlıkla her yaştan kişinin İngilizce öğrenebileceğini açıkladı. 30’un üzerinde İngilizce kitap yazan, araştırmacı yazar A. Nejat Alperen, herkesin İngilizce öğrenmek istediğini, bu nedenle çeşitli yollara başvurduğunu belirtti. Testmaster ve Parrot Yayınevleri yazarı Nejat Alperen, “İngilizceyi öğrenmeyi insanlar kariyer, gelecek ve merak gibi nedenlerle öğrenmek istemektedir. Türkiye’de İngilizce öğretimi maalesef yüzde 100 seviyede başarılı gerçekleşemiyor. Eğitim sistemimizde bazı aksaklıklar var. İngilizce yöntemleri İngilizce’nin tabi yolla öğretilmesine cevap verememektedir. Biz İngilizce’yi ana dilimiz gibi doğal yoldan öğretilmesini istiyoruz. Ana dilimizi hiç kimse gramer ile öğrenmez. Hiçbirimiz üç yaşında iken gramer kullanarak konuşmadık. 

makale devamı


İNGİLİZCE ÖĞRENME BİR KAPMA MIDIR?


İNGİLİZCE ÖĞRENME BİR KAPMA MIDIR?

Çocukların ana dili öğrenirken anne ve babaları ve diğer aile fertlerini taklit ettikleri bilimsel bir gerçekliktir. Çocuklar hangi durumlarda insanların ne söylediklerini dinleyerek hafızalarına kaydederler. Bu aşamada çocukların karşılaştıkları en büyük zorluk öğrenmeye çalıştıkları anadilin dışında bir referans dile sahip olmaları gerekmektedir.Buna “bebekçe dili” de diyebiliriz.Çocukların yeni kelimeleri ve cümleleri anlayabilmeleri için aynı durumların defalarca tekrarlanması gerekliydi. Bu nedenle konuşma öncesi anlamlandırma süreci birkaç yıl alıyor.

makale devamı


PARROT (PAPAĞAN) YÖNTEMİ


PARROT (PAPAĞAN) YÖNTEMİ

Merhaba Sevgili arkadaşlarım,
Parrot English "hızlı ve pratik İngilizce" yani "papağan yöntemi" en son dil araştırmalarına göre hazırlanlanmıştır. Diğer "uykuda İngilizce" adı altında satılan setlerle ilgimiz yoktur. Papağan setleri ile ister gece ister gündüz çalışmaları ya arak İngilizce öğrenilir. 3 seans halinde çalışma öneriyoruz. 1.Gece yatmadan 2.Sabah kalkınca (gece uykuda dinleme istenirse yapılabilir) 3. öğle arası herhangi bir saatte olmak üzere. Kartlar 30 ve 60 dersten oluşuyor.Her dersin ses dosyası vardır. Hem dinleme,hem karttan okuma, hem de boşluklarda sesli tekrarlamalar yaparak günde 20 kelime,20 cümle 3 seansta 4-5 saat çalışma yapılırsa öğrenilir. Bundan daha az bir çalışmanın kurslar veya okullarda olduğu gibi etkisi olmaz ve unutulur. HER KONUDA BENİ ARAYABİLİRSİNİZ: 0538 855 62 66

makale devamı


NEDEN İNGİLİZCE?


NEDEN İNGİLİZCE?

1. Neden İngilizce öğrenmeliyiz?
• Bugün, neredeyse dünyanın her yerinde,İngilizce öğrenilmesi zorunlu bir dil haline gelmiştir.
• Dünyada en çok kullanılan uluslararası dil İngilizcedir.
• Öğrencisinden işadamına, gencinden yaşlısına çağdaş ve somut bir gereklilik olarak ortaya çıkmaya başlamıştır.
• Dünya nüfusunun beşte biri İngilizce’de yeterli düzeydedir.
• İngilizceyi anadili dışında kullanan kişilerin sayısı 2 milyara yakındır.
• İNGİLİZCE, 73 ülkede ortak veya RESMİ DİL olarak kullanılmaktadır.
• İngilizce öğrenmek belki hayatınızı iyileştirmek için yapacağınız en doğru şey olacaktır.
• Cv’nize “perfect English” ileri düzey İngilizce yazdığınızda kariyer yolu size açılmış olacaktır.

makale devamı


Koçluk


Koçluk

Setlerimizi alan herkese danışmanlık, koçluk hizmetleri verilmektedir.

Gündüzün 7/12 saat  0538 855 62 66 nolu telefonumuzdan whatsup kullanarak    takıldığınız veya sormak istediğiniz yerleri, konuları doğrudan bize sorabilirsiniz.

İngilizce ile ilgili her konuda danışmanlık hizmeti verilir.  0538 855 62 66 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm ilginize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Nejat Hoca

makale devamı


Copyright © 2014 KWT

Paypal Ödeme Yöntemi